(s)Roe Resto Warrior

Historia podań do gildii.

Re: (s)Roe Resto Warrior

Postprzez roe » Pn gru 09, 2013 21:06

Co do ww łaski lub jak kto woli laski, to wcale nie miałem składać podania gdziekolwiek, ale pewna osoba(y), do mnie napisały kilka słówek, (nie ważne kto), a o podaniu na odpierdol to podobno miało być jakiekolwiek by się ludzie nie czepiali, miejcie pretensje do kogoś innego.
Avatar użytkownika
roe
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pn kwi 15, 2013 14:59

Postprzez » Pn gru 09, 2013 21:06

 

Re: (s)Roe Resto Warrior

Postprzez Maacko » Pn gru 09, 2013 21:26

kox nad koxami , najmądrzejszy człowiek jakiego znam, On stworzył ta grę, zasługuje na grę tam gdzie tego chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ogólnie jak dla mnie gbur, nie chce grac z takimi ludzmi !!!
Maacko
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn kwi 15, 2013 13:45

Re: (s)Roe Resto Warrior

Postprzez nieogarniety » Pn gru 09, 2013 21:54

My nie mamy się lubić, tylko grać tak btw z takim założeniem powstawała ta gildia. Nie ma ktoś zamiaru rozmawiać, proszę muta wrzucać i do przodu. A i w sumie nawet astrixowi daliśmy 2 szanse, więc nie rozumiem jak teraz nie dać. Najchętniej od razu bez podania invałbym każdego dobrego gracza, który do nas wraca po przerwie. Na mnie hejtują, że zabijam im alty, więc mogą też na innych. Osobiście nie widzę przeszkód, jedna osoba nie może zmienić podejścia do gry. na tak
nieogarniety
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn kwi 22, 2013 16:32

Re: (s)Roe Resto Warrior

Postprzez Kaytek » Pn gru 09, 2013 21:56

Maciek, Hashka.. Jest cos takiego jak ignored...-.-" A dobrych graczy nigdy za wiele.
Avatar użytkownika
Kaytek
 
Posty: 36
Dołączył(a): N maja 12, 2013 22:30

Re: (s)Roe Resto Warrior

Postprzez Maacko » Wt gru 10, 2013 01:57

Ta ignored, i tak jak Roe wyjsc z fochem z gildii przez wlasna glupote. ja mam na niego wyjebane, przyjmiecie go to przyjmiecie , ja Oficerem nie jestem , napisalem tylko co o tym mysle...
jak sam o sobie napisal dla mnie to sroe i nic wiecej
Maacko
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn kwi 15, 2013 13:45

Re: (s)Roe Resto Warrior

Postprzez Kamil » Wt gru 10, 2013 08:19

Nie wiem o kutas wam chodzi z Roe nikomu z was nie ubliżył, wyszedł bo wyszedł miał ku temu prawo, wam się kurwa nie zdarza dać ponieść emocjom??
Podanie na odpierdol ja prosiłem, żeby byle co napisał bo i tak się dostanie, osoba, która w tej gildii grała od początku. Teraz dla osób, które nie są tu od początku, akceptowaliście regulamin pisząc podanie to przejrzyjcie go jeszcze raz proszę bo może coś wam umknęło jak go czytaliście.

Dobra koniec pierdolenia farmazonów z mojej strony.

PRZYJĘTY
GULUGAN!!!!


Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn kwi 15, 2013 06:02

Postprzez » Wt gru 10, 2013 08:19

 

Poprzednia strona

Powrót do Podania zamknięte

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron